کدام صرافی ها لیر می فروشند؟

کدام صرافی ها لیر می فروشند؟

کدام صرافی ها لیر می فروشند؟ از صرافی های ترکیه لیر بخریم یا از صرافی های داخل ایران؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید با ما همراه باشید.

در شرایط کنونی، خرید ارز ممکن است یک دغدغه محسوب شود، زیرا بسیاری از افراد هنگام سفر به ترکیه و یا اقامت داشتن در آن به دنبال خرید ارز، تبدیل ارز، دریافت حواله و… هستند و از آنجایی که افراد زیادی سالانه به ترکیه سفر و یا به آن کشور مهاجرت می کنند، ممکن است خرید ارز کمی سخت به نظر برسد.

اما جای هیچگونه نگرانی نیست، زیرا صرافی های زیادی مانند ازمیر ملک در شهر های مختلف ترکیه هستند که کارت خوان ایرانی دارند و شما می توانید به راحتی ریال خود را به دلار، لیر، یورو و… تبدیل نمایید و یا حتی پول خود را در ایران تبدیل به دلار نموده و در ترکیه با مراجعه به یک صرافی دلار خود را به راحتی تبدیل به لیر نمایید.

حال چرا گفته می شود که با خود دلار به همراه داشته باشید. زیرا با توجه به نوسانات قیمت در ترکیه و ایران خرید دلار انتخاب هوشمندانه تری می باشد.

صرافی های ایرانی موجود در ترکیه برای فروش لیر

صرافی های ایرانی موجود در ترکیه برای فروش لیر

شما در شهرهای مختلف ترکیه می توانید صرافی های مختلفی را مشاهده کنید. برای مثال در شهر استانبول می توانید به بازار کاپالی چارشی رفته و از صرافی های آنجا لیر تهیه کنید. در منطقه استقلال و حوالی میدان تکسیم نیز صرافی های ایرانی وجود دارند، که به سادگی می توانید در آنجا ریال خود را به لیر تبدیل نمایید. اما اگر می خواهید ارز را با نرخ پایین تری خریداری نمایید بهتر است به منطقه بیلیک دوزو رفته و از آنجا لیر تهیه کنید.

افرادی که به شما پیشنهاد می دهند لیر را از هتل محل اقامت خود خریداری نمایید، مطمئن باشید که به دنبال سود خود هستند، زیرا در هتل ها و مراکز اقامتی لیر به بالاترین قیمت به فروش می رسد.

این را در نظر داشته باشید که بیشتر صرافی های ایرانی در آنکارا و استانبول واقع شده اند. البته صرافی با کارت خوان ایرانی در ازمیر ترکیه نیز وجود دارد اما تعداد این صرافی ها کم است. بنابراین اگر قصد دارید به سایر شهرهای ترکیه سفر کنید یا از داخل ایران لیر تهیه کنید و یا ریال خود را به دلار تبدیل نموده و در سایر شهرهای ترکیه آن را چنج نمایید.

بهتر است قبل از اقدام به خرید لیر، در ابتدا به چندین صرافی سر بزنید و یا قیمت های آنلاین را بررسی نمایید و سپس تبدیل ارز را انجام دهید تا در مبادلات خود ضرر نکنید.

ازمیر ملک یکی از شرکت هایی است که امکان صرافی و تبدیل ریال به لیر را برای ایرانیان و بقیه افراد فراهم کرده است. شما می توانید با پر کردن فرم درخواست صرافی، چه از ایران و یا ترکیه با پرداخت وجه ریالی، لیر دریافت کنید. همچنین در صورتی که کارت بانکی ایران را به همراه خود به ازمیر آورده باشید می توانید با مراجعه حضوری به بخش ارز شرکت ازمیر ملک، توسط کارت خوان ایرانی وجه ریال پرداخت کنید و لیر تحویل بگیرید.

هدف شما هرآنچه که هست امیدوار هستیم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بتوانید با توجه به توضیحات داده شده ارز خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام)