صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه

ازمیر ملک (بابک گروپ) جهت رفاه حال شما کاربران گرامی، تبدیل و صرف تومان به لیر را فراهم کرده است.

جهت درخواست چینج کردن و تبدیل تومان به لیر فرم زیر را پر کنید و درخواست خود را ثبت فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

لیر ترکیه

نرخ لیر  (1402/09/11)

1,755 تومان

  اگر واریز کننده تومان، شخص دیگری می‌باشد لطفا اطلاعات شخص واریز کننده را در زیر پر کنید.

  نکته: اگر واریز کننده تومان و دریافت کننده لیر شخص خودتان باشید، عکس از کیملیک کافی می‌باشد.

  درخواست صرافی

  صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه می‌تواند مانند همسفری مطمئن برای شما باشد تا در کشور همسایه احساس غربت نکنید. قبل از هر سفر توریستی یا سرمایه‌گذاری یکی از چالش‌های اساسی خرید ارز رایج کشور مقصد است. ازمیر ترکیه مقصدی است که بسیاری از ایرانیان برای سفرهای توریستی و سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند، اما تبدیل ریال به لیر چالشی است که ایرانیان در ازمیر با آن مواجه می‌شوند. در ادامه با صرافی‌های ایرانی در ازمیر ترکیه آشنا می‌شویم تا بتوانید انتخابی مطمئن داشته باشید.

  صرافی ایرانی مورد اعتماد در ازمیر ترکیه

  ازمیر شهری در غرب ترکیه است که مقصد جذابی برای مهاجرت و گردش ایرانیان است. آب و هوای معتدل این شهر در کنار سواحل مدیترانه فضای مطلوبی برای زندگی فراهم می‌کند. هزینه پایین خدمات نسبت به شهرهای بزرگی مانند استانبول و آنکارا، ازمیر را به یکی از قطب‌های گردشگری ترکیه تبدیل کرده است. رونق صنعت گردشگری فرصت‌های شغلی بسیاری را در این شهر ایجاد کرده است تا ایرانیان برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری این شهر را انتخاب کنند.

  مهاجرین و سرمایه‌گذاران ایرانی به علت مسائل امنیتی از حمل پول نقد و تبدیل ریال به دلار یا لیر در ایران امتناع می‌کنند؛ بنابراین در بدو ورود به ازمیر نیازمند این هستند که صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه را پیدا کنند تا از طریق کارت بانکی ایرانی پول‌های خود را چنج کنند. پیدا کردن صرافی مورد اعتماد در کشور ترکیه کار سختی است که بابک گروپ در جهت تسهیل این فرآیند، صرافی خود را راه‌اندازی کرد. بابک گروپ سال‌هاست در ترکیه فعالیت درخشانی دارد و مجموعه‌ای خوش‌نام در ازمیر محسوب می‌شود.

  بهترین نرخ تبدیل ارز در صرافی ایرانی ازمیر

  معمولاً به مسافران عازم ترکیه توصیه می‌شود که در سفر به ترکیه دلار ببرند تا از نوسانات ارزی در هر دو کشور در امان باشند، اما خطرات سرقت پول نقد در مسیر مسافرت بسیاری را از این کار منصرف می‌کند. تبدیل ریال به لیر نیز در ترکیه چندان کار آسانی نیست و بسیاری از صرافی‌های ایرانی کارمزد بسیاری می‌گیرند یا قیمت تبدیل لیر را بالاتر از نرخ واقعی به ایرانیان می‌دهند.

  بهترین نرخ تبدیل ارز را صرافی ایرانی ازمیر ملک دارد که در شهر ازمیر کاملاً شناخته شده است. فعالیت طولانی این مجموعه در زمینه تورهای گردشگری و مشاوره خرید ملک در ترکیه اعتماد بسیاری را به خود جلب کند. اگر نیاز به تبدیل ریال به لیر در ازمیر دارید، تنها نیاز است که فرم مربوطه را در سایت ازمیر ملک پر کنید.

  تبدیل تومان به لیر و دلار در صرافی ایرانی ازمیر

  اگر برای گردشگری به ازمیر سفر کرده باشید، حتماً در طول روز از سواحل حیصار دیدن کرده‌اید و برنامه خواهید داشت تا پس از غروب آفتاب در مراکز خرید فوروم بارونا و آگورا ازمیر به گشت و گذار بپردازید. در این بین متوجه می‌شوید که دلار یا لیرهایی که با خود از ایران آورده‌اید رو به اتمام است و کفاف گشت و گذار شبانه را به شما نمی‌دهد.

  ازمیر ملک برای حل این مشکل چاره‌ای اندیشیده است تا دغدغه کمبود لیر یا دلار را برطرف کند. کارت‌خوان ایرانی ازمیر ملک نیاز ایرانیانی را برآورده می‌کند که با خود کارت بانکی ایران را آورده‌اند. ایرانیان حاضر در ازمیر می‌توانند با مراجعه به صرافی ازمیر ملک، در دستگاه کارت‌خوان مبلغ مورد نیاز خود را بکشند و به جای آن دلار یا لیر دریافت کنند.

  صرافی ایرانی ازمیر، راهنمای مطمئن شما در ترکیه

  صرافی‌های ایرانی بسیاری در ترکیه وجود دارند که رمز ارزها یا ارزهای فیات دیگر را چنج می‌کنند تا خدماتی را به ایرانیان ساکن ترکیه ارائه بدهند. بسیاری از این صرافی‌ها کارمزدهای سنگینی برای تراکنش‌ها یا تبدیل تومان به لیر می‌گیرند یا اینکه قیمت لیر را بسیار بالاتر از نرخ بازار محاسبه می‌کنند.

  در سوی دیگر، صرافی ازمیر ملک قرار دارد که خدمات مالی برای تبدیل ریال به لیر و دلار را ارائه می‌دهد. ازمیر ملک همچنین راهنمای مطمئنی برای شما در ترکیه خواهد بود. اگر قصد سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک یا مغازه در ازمیر دارید، می‌توانید با مشاوران ازمیر ملک ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی کامل را دریافت کنید.

  سخن پایانی

  ازمیر ترکیه مقصد گردشگری و سرمایه‌گذاری بسیاری از ایرانیان است. مسافران قصد دارند تا مدت اقامت در ترکیه را با لذت فراوان بگذرانند و دغدغه مالی نداشته باشند. صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه کم نیست، اما تنها ازمیر ملک مجموعه‌ای کامل است که در کنار رفع دغدغه‌های مالی، پیشنهادهای مناسبی برای سرمایه‌گذاری و تفریح به مشتریان می‌دهد. اگر قصد سفر تفریحی با تجاری به ازمیر دارید، حتماً به سایت ازمیر ملک مراجعه کنید.