بلیط تهران به ازمیر

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Iran AirTour

ایران ایرتور

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Iran AirTour

ایران ایرتور

1402/11/20

8.800.000 تومان

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Iran AirTour

ایران ایرتور

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Iran AirTour

ایران ایرتور

1402/11/27

5.800.000 تومان

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Qeshm Air

قشم ایر

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Qeshm Air

قشم ایر

1402/12/02

5.200.000 تومان

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Caspian

کاسپین

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

Caspian

کاسپین

1402/12/11

6.100.000 تومان

قیمت بلیط تهران به ازمیر

پرواز تهران به ازمیر توسط ازمیرملک برای شما تهیه می شود و قیمت بلیط تهران به ازمیر را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید. بلیط تهران به ازمیر توسط شرکت های هواپیمایی مختلف نظیر کاسپین، قشم ایر، آسمان، ایران ایرتور ارائه داده می شود که ما بهترین قیمت را برای این بلیط ها در نظر گرفته ایم.

بلیط رفت تهران به ازمیر و بلیط ازمیر به تهران را می توانید از ما با ارزان ترین قیمت تهیه کنید.

جهت رزرو بلیط هواپیما و حتی رزور هتل در ازمیر ترکیه با ازمیر ملک هماهنگ کنید.

جهت تهیه بلیط با ازمیر ملک تماس بگیرید و یا در واتس اپ به ما پیام دهید.

واتس اپ تماس جهت تهیه بلیط

خرید سریع بلیط هواپیما تهران به ازمیر

ایرلاین های پرواز تهران به ازمیر

شرکت هواپیمایی کاسپین

Caspian

کاسپین

شرکت هواپیمایی آسمان

Aseman

آسمان

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور

Iran AirTour

ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی قشم ایر

Qeshm Air

قشم ایر

تهران به ازمیر ترکیه: مسیر های مختلف تهران به ازمیر

مسیر تهران به ازمیر با اتوبوس، قطار و هواپیما طی می شود. بلیط تهران به ازمیر برای هر کدام از این راه ها موجود است. اما مشکل از جایی آغاز می شود که بلیط مستقیم اتوبوس و قطار وجود ندارد و باید در چندین مقصد متفاوت توقف داشته باشید.

احتمالاً اطلاعات دقیق نسبت به موقعیت جغرافیایی و مسیر تهران به ازمیر برای شما که سفر اولتان است، کمک زیادی در انتخاب نوع بلیط تهران به ازمیر می کند. کسانی که این مسیر را چندین بار طی کرده اند، معمولا اقدام به خرید ملک در ازمیر کرده و برای تفریح و یا زندگی به ترکیه می روند. در ادامه با بررسی راه های مختلف رسیدن به ازمیر از تهران، هزینه های سفر با اتوبوس، قطار و هواپیما را تا ازمیر بررسی کرده ایم تا تصمیم بهتری برای خرید بلیط تهران به ازمیر بگیرید.

موقعیت جغرافیایی ازمیر

در ابتدا مهم است که موقعیت جغرافیایی شهر ازمیر را بدانید تا در انتخاب نوع وسیله نقلیه برای مسافرت به ازمیر بهتر تصمیم بگیرید. کشور ترکیه در شمال غربی ایران قرار دارد. شهر ساحلی ازمیر در غرب ترکیه قرار دارد؛ بنابراین ازمیر دورترین نقطه ترکیه نسبت به ایران محسوب می شود. بسیاری از کشور های اروپایی و یا همسایه ترکیه مثل ایران، جهت سرمایه گذاری اقدام به خرید خانه در ازمیر می کنند، زیرا ازمیر جزو استان های ازران قیمت ترکیه است.

مسیرهای زمینی و هوایی برای رسیدن به ازمیر وجود دارد. اگر قصد دارید با قطار به ازمیر سفر کنید، باید گفت که بلیط تهران به ازمیر مستقیم وجود ندارد. شما می توانید بلیط قطار تهران به آنکارا یا بلیط قطار تهران به استانبول را بگیرید. سپس می توانید قطار استانبول یا آنکارا به ازمیر را بگیرید. اگر سفر چند مقصده برای شما مشکلی نیست، می توانید با قطار از تهران به تبریز روید، سپس از بلیط قطار تبریز به وان را تهیه کنید تا نهایتاً از وان به ازمیر برسید.

اگر قصد سفر با اتوبوس را دارید، مجدداً بلیط تهران به ازمیر به صورت مستقیم موجود نیست. در این مسیر نیز باید سفر چند مقصده را انتخاب کنید. ابتدا تهران به استانبول یا آنکارا و سپس به ازمیر بروید. مسافرت با اتوبوس هزینه کم تری نسبت به سایر انتخاب ها دارد، اما طولانی مدت تر و خسته کننده تر خواهد بود. معمولا افرادی که مسیر زمینی را انتخاب می کنند، برای تفریح زیاد به ترکیه سفر می کنند که این موضوع باعث شده به خرید ملک در ترکیه اقدام کنند.

سفر هوایی را می توان بهترین پیشنهاد برای مسافرت به ازمیر در نظر گرفت. مسافرت هوایی شاید هزینه بالاتری داشته باشد، اما راحتی بیشتری نیز نسبت به سایر روش های مسافرت دارد. بلیط پرواز تهران به ازمیر به صورت مستقیم موجود است که می توانید جهت تهیه بلیط تهران ازمیر با ازمیر ملک تماس بگیرید.

مسیر تهران به ازمیر

مسیر تهران به ازمیر ۲۶۸۲ کیلومتر به صورت زمینی و ۲۱۵۰ کیلومتر به صورت هوایی است. اگر بلیط تهران به ازمیر را برای مسافرت با اتوبوس یا قطار بگیرید، بدون در نظر گرفتن توقف های بین راهی و عوض کردن اتوبوس و قطار، تقریباً یک روز و نیم در راه خواهید بود. در صورتی که سفر مستقیم با هواپیما به ازمیر از تهران تنها ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می کشد.

مسیر مستقیم پرواز تهران به ازمیر
مسیر مستقیم و بدون توقف پرواز تهران به ازمیر ترکیه

مسیر زمینی تهران به ازمیر از شهرهای قزوین، زنجان، تبریز در ایران و ارزوروم و بورسا در ترکیه می گذرد. گذر از تمامی این شهرها تجربه ای لذت بخش را به انسان می دهد. اگر اهل گشت و گذار هستید و تحمل مسیر طولانی و جابه جایی های زیاد را دارید، سفر زمینی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. پیشنهاد می کنیم که به فکر خرید آپارتمان در ازمیر باشید، زیرا یک سرمایه گذاری عالی است و شما همیشه می توانید به ترکیه سفر کنید و مشکلی از بابت اقامت و مکان نداشته باشید.

پرواز مستقیم تهران به ازمیر ترکیه

تهیه بلیط تهران به ازمیر با هواپیما سفر نسبتاً راحت تر و بی دردسرتری را به شما تقدیم می کند. پرواز های مختلفی از ایران به ترکیه هر روزه در حال انجام است و این پرواز ها مسیر های مختلفی را در بر می گیرد. پرواز های مستقیم، دو مسیره و حتی سه مسیره (دارای توقف) از تهران به ازمیر نیز صورت می گیرد. فرودگاه بین المللی امام خمینی همواره پذیرای مسافرین خارجی است که قصد مسافرت به ترکیه و سایر کشورهای خارجی را دارند.

آیا پرواز مستقیم به ازمیر داریم؟

بله؛ پرواز مستقیم از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه ازمیر را شرکت های قشم ایر، کاسپین، آسمان و ایران ایرتور انجام می دهند. گفتنی است که ممکن است شرکت های مختلف دیگری نیز در این مسیر پرواز داشته باشند، ولی معمولا این شرکت های نام برده شده پرواز مستقیم به فرودگاه عدنان مندرس ازمیر دارند. کسانی که با خرید ویلا در ازمیر در حال دریافت اقامت ترکیه هستند، معمولا از مسیر مستقیم استفاده می کنند.

برای تهیه بلیط تهران ازمیر ارزان می توانید با ازمیر ملک در تماس باشید.

قیمت بلیط تهران به ازمیر: بلیط هواپیما و اتوبوس

ارزان ترین بلیط تهران به ازمیر را می توان به مسیر تهران به آنکارا و آنکارا به ازمیر اختصاص داد. بلیط اتوبوس تهران به آنکارا تقریباً همه روزه با قیمت حدود ۲ میلیون تومان موجود است. اتوبوس های آنکارا به ازمیر نیز در تمامی طول روز وجود دارند که قیمت بلیط ها از ۱۴ دلار (۷۰۰ هزار تومان) آغاز می شوند و تا ۲۴ دلار (۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) افزایش پیدا می کنند. از بابت تبدیل تومان به لیر ترکیه دغدغه ای نداشته باشید؛ زیرا ازمیر ملک دارای صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه است و به راحتی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

قیمت بلیط هواپیما تهران ازمیر ترکیه

سفر با هواپیما هزینه بالاتری نسبت به اتوبوس دارد، اما سریع تر و بی دردسرتر است. به علاوه، بلیط تهران به ازمیر در خطوط هوایی به صورت مستقیم وجود دارد که مزیت مهمی محسوب می شود. قیمت بلیط تهران به ازمیر با هواپیما حدود ۷ میلیون تومان است. جهت رزرو بلیط هواپیما تهران به ازمیر می توانید با کارشناسان سایت ازمیر ملک هماهنگ کنید. همچنین در صورتی که به جهت خرید املاک در ازمیر به ازمیر سفر می کنید از قبل با مشاور املاک ازمیر ملک هماهنگ کنید تا شرایط برای شما فراهم شود.

قیمت بلیط رفت و برگشت به ازمیر ترکیه

قیمت بلیط رفت و برگشت به ازمیر ترکیه از تهران، معمولا 2 برابر قیمت بلیط رفت است و در مواقعی قیمت بلیط رفت و برگشت نسبت به تهیه بلیط جداگانه ارزان تر است. قیمت تقریبی بلیط رفت و برگشت حدود 15 میلیون تومان است و در مواقعی می توان ارزان تر نیز تهیه کرد. می توان گفت که قیمت بلیط رفت و برگشت ازمیر ترکیه بین 12 میلیون تا 15 میلیون قابل تهیه است و این قیمت برای پرواز بصورت اکونومی است و برای بیزنس کلاس و فرست کلاس قیمت ها متفاوت است.

هزینه سفر تهران به ازمیر

پس از رسیدن به ازمیر باید به هتلی برای اقامت مراجعه کنید. هتل های متنوعی همراه با امکانات متفاوتی در شهر ازمیر وجود دارد. اگر به دنبال هتلی ارزان قیمت در ازمیر هستید، هتل های گرند کرنر، لاللی و بایلان آماده خدمت رسانی به شما هستند. هزینه هر شب اقامت در این هتل ها حدوداً از ۱.۵ میلیون تا ۲ میلیون تومان است. هتل های محبوب ازمیر نیز ایزمیرا، آنمون و هیلتون گاردن نام دارند که قیمتی در حدود ۳.۵ تا ۵ میلیون تومان را برای هر شب اقامت از مسافرین می گیرند. در صورتی که قصد خرید زمین در ازمیر را دارید و نیاز دارید تا با هتل های بیشتری آشنا شوید و امکانات و هزینه های هتل ها را بررسی کنید، با مشاوران ازمیر ملک تماس بگیرید.

پس از استراحت در هتل، نوبت به گشت و گذار و تفریح در شهر ازمیر می رسد. برج ساعت ازمیر، موزه روباز آگورا و آسانسور تاریخی ازمیر از جمله مکان های تفریحی شهر ساحلی ازمیر هستند. البته سواحل زیبای دریای اژه را نباید از یاد برد که باعث شده است ازمیر لقب مروارید اژه را به خود بگیرد.

پس از گشت و گذار، وعده غذایی دل چسب نیاز است تا انرژی لازم را برای ادامه تفریحات فراهم کند. در قلب شهر ازمیر و امتداد خط ساحلی کوردون، رستوران تاواجی رجب اوستا است که کباب و سایر غذاهای گوشتی را سرو می کند. دسرهای خوشمزه رستوران از جمله حلوای باقلوا و بلغور نیز از دیگر جذابیت های این رستوران است. هزینه یک وعده غذایی در این رستوران بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می شود. گفتنی است که هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان توسط ازمیر ملک اقدام به خرید مغازه در ازمیر می کنند و یک کسب و کار پر رونق را برای خود رقم می زنند.

بلیط تهران به ازمیر - ازمیر ملک

شهر ساحلی ازمیر در غرب ترکیه واقع شده و دورترین نقطه این کشور نسبت به ایران است. مسیر تهران به ازمیر حدود ۲۷۰۰ کیلومتر زمینی و ۲۱۵۰ کیلومتر هوایی هست. بلیط پرواز تهران به ازمیر را می توانید از ازمیر ملک تهیه کنید. برای اقامت در شهر ازمیر نیز ازمیر ملک را همراهی خواهد کرد. اگر قصد سفر به ازمیر را دارید، حتماً قبل از سفر سؤالات و اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان ازمیر ملک بپرسید و دریافت کنید. با ازمیر ملک می توانید آسان سفر کنید.