3 روش برای فعالیت مغازه در ازمیر

  1. خرید مغازه راه‌اندازی شده و در حال فعالیت
  2. دریافت نمایندگی از برند های معروف
  3. شروع و راه‌اندازی مغازه از صفر

خرید مغازه در ازمیر، یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در این شهر است. با وجود اینکه ازمیر یکی از شهرهای پرجمعیت ترکیه است، بازار مغازه در آن بسیار پویا و پرشور است. خرید مغازه در این شهر، فرصتی عالی برای کسب درآمد پایدار و بلندمدت است.

با وجود اینکه ازمیر یک شهر دریایی است، اما با بازار بزرگ و پویای خود، قابلیت دسترسی به نقاط دیگر این شهر و ارتباط با سایر شهرها را دارد. با توجه به محل قرارگیری و نوع فعالیت مغازه، قیمت های آن بسیار متنوع هستند که این می‌تواند برای خریداران و سرمایه گذاران بسیار جذاب باشد. از طرفی آمارها نشان می‌دهد که شهر ازمیر در حال توسعه است و بازار مغازه نیز به همراه آن در حال رشد است. لذا، خرید مغازه در ازمیر، یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که با توجه به نقاط قوت و رونق بازار مغازه در این شهر، بسیار پیشنهادی می‌باشد.

مراحل خرید مغازه در ازمیر اندکی دشوار است، از این رو ازمیر ملک (بابک گروپ) در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود و بدون هیچ مشکلی تمام مراحل طی خواهد شد.

مراحل خرید مغازه در ازمیر

  • مشخص کردن نوع کسب و کار و ثبت شرکت
  • انتخاب محلی مناسب برای مغازه
  • دریافت مجوز کار و شماره مالیاتی
  • دریافت گواهینامه ثبت شرکت و ثبت اضهارنامه مالیاتی
  • مراجعه به سازمان بازرگانی محلی و ثبت درخواست خود
  • چاپ گواهی ثبت شرکت در روزنامه
  • ارائه تمامی این مدارک به شهرداری منطقه محل زندگی خود

خرید مغازه در ازمیر ترکیه با ازمیر ملک

خرید مغازه تجاری در ازمیر برای راه اندازی کسب و کار، یکی از بهترین انتخاب هاست و ازمیر ملک (Binax Pasaport) با مشاوره به شما، بهترین مغازه را پیشنهاد خواهد داد.

در این ویدیو یکی از کافی شاپ های ازمیر را مشاهده می کنید که در بهترین موقعیت ازمیر ترکیه قرار گرفته است و آماده کسب درآمد است.

خرید مغازه در ازمیر - ازمیر ملک

قیمت ملک تجاری در ازمیر

ملک تجاری در ازمیر نسبت به شهر های دیگر ترکیه مثل استانبول قیمت کمتری دارد. قیمت ملک تجاری در ازمیر نیز بستگی به مکان آن ملک متفاوت است، یعنی ملک یا مغازه در خیابان اصلی نسبت به خیابان های فرعی قیمت بالاتری دارد.

معمولا ملک های تجاری در خیابان های اصلی مثل مغازه ها، در ساختمان و مجتمع ها مثل دفتر شرکت ها قرار دارند. شما نسبت به شرایطی که دارید باید اقدام به خرید ملک تجاری کنید و گفتنی است که طی سپری کردن مراحلی شما می توانید با خرید ملک تجاری در ازمیر، اخذ شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

قیمت ملک های تجاری در ازمیر را بدلیل تغییرات قیمتی که در حال رخ دادن است نمی توان گفت و شما می توانید برای دریافت قیمت این ملک های تجاری با گروه بابک (ازمیر ملک) تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید.