خرید ملک در ازمیر

شرکت ازمیرملک (بابک گروپ) با سال ها سابقه، یک انتخاب مطمئن برای خرید ملک در استان ازمیر ترکیه است. ما در تمام 30 منطقه ازمیر، تا خرید ملک همراه شما هستیم.

طبق آخرین قوانین ترکیه (2024) برای دریافت اقامت ترکیه باید 200 هزار دلار سرمایه داشته باشید اما گروه بابک می تواند با 100 هزار تا 150 هزار دلار و گاهی حتی زیر این مبلغ برای شما اقامت را بگیرد. در قانون جدید خوشبختانه اقامت به فرزندان بالای 18 سال تا 25 و همچنین پدر و مادر نیز داده می شود.

تمام این فرایند توسط گروه بابک که قدیمی ترین صرافی و املاکی ازمیر ترکیه است مدیریت و نهایی می شود. برای مشاوره رایگان به 0905304884100 در واتساپ پیام بدید. شماره ترکیه است و در صورت تماس مستقیم هزینه تلفن شما زیاد می شود پس لطفا از واتساپ استفاده کنید.

و در حال حاضر شما برای دریافت شهروندی و اقامت دائم ترکیه باید ملکی با ارزش 400,000 دلار خریداری کنید البته ممکن است این مبلغ به زودی به 600 هزار دلار برسد بنابراین بهتر است سریع اقدام کنید. ناگفته نماند گروه بابک گاهی می تواند با کمتر از 400هزار دلار برای شما شهروندی بگیرد.

پایگاهی برای سرمایه گذاری و خرید ملک در آرامش و امنیت

با خرید ملک در شهر زیبای ازمیر با قیمت های فوق العاده ارزان نسبت به تهران و استانبول، شما می توانید سرمایه گذاری بلندمدت و بسیار سودآوری داشته باشید. با خرید آپارتمان در ازمیر، اقامت ترکیه نیز در دسترس شماست.ازمیر ملک با سابقه بیش از چهار سال ارائه خدمات خرید ملک در ازمیر و خدمات مشاوره برای خرید ملک، تأمین اقامت موقت و دائم و پشتیبانی در تمامی مراحل خرید، برای شما اعتماد سازی می کند. به طور خلاصه، خرید ملک در ازمیر ترکیه، فرصتی برای سرمایه گذاری در بازار ملکی رو به رشد ترکیه و همچنین داشتن اقامت طولانی مدت در این کشور زیباست.

خرید ملک در ازمیر - ازمیر ملک

خرید ملک در ازمیر یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری و گرفتن اقامت در ترکیه است. زلزله های اخیر و قیمت بسیار بالای ملک در استانبول، افکار بسیاری از مهاجران را به سمت شهرهای دیگر ترکیه آورده است. در اینجا قصد داریم ضمن بررسی دلایل خرید ملک در ازمیر، راهنمای ۰ تا ۱۰۰ خرید ملک در سال 2024 را به شما ارائه دهیم. اگر قصد سرمایه گذاری یا گرفتن اقامت در ترکیه را دارید، با ما همراه باشید.

شرایط و مدارک مورد نیاز خرید ملک در ازمیر

مدارک جهت خرید ملک

 • پاسپورت و کارت شناسایی خریدار (ترجمه و تایید شده)
 • سند ملک و اطلاعات مربوطه
 • پرداخت عوارض شهرداری
 • 2 قطعه عکس 6×4 از خریدار
 • 2 نفر شاهد
 • حضور مترجم رسمی (در صورت عدم تسلط به زبان ترکی)

شرایط خرید ملک در ازمیر

 • حداکثر خرید برای متقاضیان خارجی 30 هکتار زمین است
 • متقاضیان خارجی اجازه خرید ملک در محدوده نظامی ندارند
 • اجازه خرید 10 درصد از ملک های یک محدوده
 • در صورت خریداری زمین، باید ظرف 2 سال پروژه خود را شروع کند

مراحل خرید ملک در ازمیر

 • انتخاب ملک و تایید صلاحیت حقوقی ملک
 • افتتاح حساب بانکی کشور ترکیه و واریز پول به حساب خود
 • ارزش‌گذاری و دریافت تاییدیه از کارشناس دولتی ترکیه
 • نقل و انتقال سند در دفتر اسناد رسمی (نوتر)
 • انتقال پول به حساب فروشنده و دریافت سند مالکیت (تاپو)

آگهی فروش فوری ملک در ازمیر

آگهی های خرید ملک در ازمیر

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ازمیر

دریافت و اخذ اقامت کوتاه مدت (2024)

برای دریافت اقامت 90 روزه در ترکیه، توریست های ایرانی نیاز به ویزا ندارند و می توانند به صورت آنلاین و یا در فرودگاه درخواست ورود به ترکیه را انجام دهند و بلیط تهران به ازمیر را خریداری کنند. پس از ورود به ترکیه، توریست ها می توانند به مدت 90 روز در این کشور اقامت داشته باشند.

در مقابل اقامت 90 روزه که برای ایرانیان بدون نیاز به ویزا در هر 6 ماه یکبار امکان پذیر است، اقامت توریستی یا 1 ساله در ترکیه برای شما به عنوان فرد خارجی با ارزشیابی شما توسط دولت ترکیه امکان پذیر است. برای دریافت اقامت 1 ساله، باید از مالکیت یا اجاره یک ملک در ترکیه برخوردار بوده و شرایط دیگری نظیر داشتن حداقل یک سال مالی پایدار در ترکیه و احراز هویت با ارائه مدارک مربوطه را نیز برآورده کرده باشید. توجه داشته باشید که شما باید در اوایل مدت زمان 3 ماهی که در ترکیه حضور دارید، درخواست اقامت 1 ساله خودتان را ارائه دهید تا شامل هیچگونه جریمه ای نشوید.

قوانین جدید ترکیه باعث شده که دریافت اقامت کوتاه مدت از طریق اجاره ملک بسیار سخت شود، که این موضوع باعث شده اخذ اقامت با خرید ملک از محبوب ترین گزینه ها باشد. توجه کنید که برای اقامت کوتاه مدت با خرید ملک در ازمیر نیاز است تا حداقل ملکی با ارزش 200,000 دلار خریداری شود. (در شرایطی با 100هزار دلار تا 150هزار دلار)

دقت داشته باشید که فراهم کردن مدارک برای درخواست اقامت 1 ساله، باید بصورت کامل و دقیق انجام شود.
به همین جهت ازمیر ملک (بابک گروپ) در طول مسیر همراه شما خواهد بود تا تمام مراحل بصورت کامل و دقیق انجام شود.

دریافت اقامت بلند مدت یا شهروندی ترکیه (اقامت دائم)

اقامت دائم و یا اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک یکی از بهترین گزینه هاست. از این رو شهر ازمیر جزو بهترین مکان ها در ترکیه برای خرید خانه در ازمیر است، زیرا نسبت به استانبول ارزان تر است. همانطور که گفته شد برای دریافت اقامت 1 ساله نیازمند خرید یک ملک 200,000 دلاری هستید و در صورتی که بین 5 تا 8 سال اقامت 1 ساله شما تمدید شود می‌توانید درخواست شهروندی ترکیه دهید. یکی دیگر از مواردی که امکان درخواست اقامت بلند مدت را به شما می دهد، خرید ملک با ارزش 400,000 دلار (به زودی 600هزار دلار) است. در نظر داشته باشید، در صورتی که جمع ارزش ملک های خریداری شده شما در ترکیه به این مبلغ برسد نیز همین امکان را خواهید داشت. موارد دیگری نیز برای اخذ شهروندی و یا اقامت ترکیه نیز وجود دارد از جمله سرمایه گذاری، ازدواج و تحصیل که شما نیز با این موارد می توانید درخواست اقامت خود را ثبت کنید.

خرید ملک در ازمیر - ازمیر ملک

مراحل کامل دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ازمیر

خرید ملک مناسب در ازمیر اولین گام برای دریافت اقامت است. با توجه به قوانین جدید، باید حداقل ملکی به ارزش 200 هزار دلار خریداری کرد. البته هرچه ارزش ملک بیشتر باشد، شانس دریافت اقامت بلندمدت و شهروندی بیشتر خواهد بود. برای اقامت دائم باید ارزش یک یا تمامی ملک های شما به 400 هزار دلار آمریکا برسد و در صورتی که قصد سرمایه گذاری 400 هزار دلاری را دارید، خرید ویلا در ازمیر را پیشنهاد می کنیم. پس از خرید ملک، باید مدارک لازم را تهیه کرد. این مدارک شامل ترجمه رسمی گذرنامه، مدارک هویتی، عکس، سند مالکیت ملک و اثبات توانایی مالی برای اقامت در ترکیه است. توجه داشته باشید که تمام مدارک باید به زبان ترکی ترجمه شده و توسط مترجمین رسمی تائید شوند. مرحله بعدی ارائه درخواست اقامت در اداره مهاجرت استان محل سکونت است. پرونده شما توسط مقامات ترکیه بررسی می شود. در صورت تائید، اقامت یک ساله صادر می شود که قابل تمدید است. پس از 5 تا 8 سال اقامت می توانید برای دریافت شهروندی اقدام کنید. در صورتی که ملک 400 هزار دلاری خریداری کرده باشید، به صورت مستقیم اقامت دائم را دریافت خواهید کرد. در کل، با پیروی از مراحل بالا و همراهی مشاوران باتجربه، می توانید به راحتی اقامت ترکیه را از طریق خرید ملک در ازمیر دریافت کنید.

گاهی با شرایطی می توان با 100 تا 150 هزار دلار اقامت گرفت و با تقریبا 400هزار دلار شهروند گرفت.

طبق قانون جدید فرزندان بالای 18 و والدین را می توان همراه خود اقامت برایشان گرفت.

برای مشاوره رایگان به 0905304884100 در واتساپ پیام بدید.

خرید ملک در ازمیر - ازمیر ملک

خرید ملک در ازمیر ترکیه دو خوابه

خرید ملک دو خوابه در ازمیر یکی از بهترین گزینه ها برای ساکن شدن در ازمیر است، زیرا قیمت بسیار مناسبی دارد و همراه با امکانات خوبی ارائه داده می شود. ملک های دو خوابه جزو پر فروش ترین هاست و بیشتر خریداران واحد های دو خوابه در ازمیر را می پسندند. ملک دو خوابه متنوع و مختلفی در ازمیر برای خرید وجود دارد و شما با کمک ازمیر ملک (بابک گروپ) می توانید بهترین گزینه را نسبت به بودجه و شرایطی که دارید انتخاب کنید. اگر برای اقامت در ازمیر ترکیه قصد خرید ملک دو خوابه دارید، باید ملکی با حداقل 200,000 دلار (گاهی با 100 تا 150 هزار دلار با شرایط خاص) خریداری کنید. بابت نحوه انتقال پول برای خرید خانه در ترکیه نیز دغدغه ای نداشته باشید، ازمیر ملک این مشکل را برطرف کرده است. ازمیر ملک دارای فایل های ملک دو خوابه در ازمیر است و شما با مشاوره گرفتن از ما می توانید یکی از بهترین ملک های دو خوابه با امکانات خوب، در منطقه خوب نسبت به بودجه ای که دارید خریداری کنید.

چرا ازمیر بهترین گزینه برای خرید ملک و اقامت در ترکیه است؟

ازمیر دومین شهر بزرگ ترکیه پس از استانبول است و زیرساخت های عالی، امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی دارد. ازمیر دارای دانشگاه ها و مراکز علمی برتر است و جاذبه های گردشگری زیادی نظیر سواحل زیبای اژه و مراکز خرید و رستوران های متنوع دارد. شهری پویا با جمعیت جوان و پیشرو است.

قیمت ملک در ازمیر نسبت به شهرهای بزرگ دیگر ترکیه مناسب تر است. قیمت ملک در ازمیر تقریباً ۱۵ درصد از استانبول پایین تر است. هزینه زندگی در ازمیر پایین تر از شهرهایی مثل استانبول و آنکارا است. هزینه خرید ملک در ازمیر در مناطق مختلف از متری ۳۰ هزار لیره به بالا وجود دارد. گفتنی است که صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه وجود دارد و شما می توانید ازر لیر را در ازمیر دریافت کنید.

ازمیر شهری امن با آرامش بیشتر نسبت به شلوغی و ترافیک شهرهای بزرگ است. دور از زلزله خیزی استانبول و در منطقه گرمسیری واقع شده است. مردم ازمیر بسیار مهمان نواز هستند؛ بنابراین با توجه به زیرساخت های عالی، قیمت مناسب برای خرید ملک، هزینه پایین زندگی و آرامش بیشتر و حتی با وجود فرودگاه بین المللی در ازمیر، می توانید بلیط ازمیر به تهران و برعکس را راحت تهیه کنید. از این رو ازمیر بهترین شهر برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت در ترکیه است.

خرید ملک در ازمیر و بازدید از املاک با ازمیر ملک

با مراجعه به دفتر ازمیر ملک (Binax Pasaport) در ازمیر ترکیه، بهترین ملک ها را به شما پیشنهاد می دهیم و یکی از کارشناسان بابک گروپ، شما را برای بازدید از ملک با ماشین شرکت همراهی می کند.

پس از بازدید و مورد تایید بودن ملک در ازمیر، تمام مراحل خرید ملک در ازمیر برای شما انجام خواهد شد و پس از آن می توانید در ملک ساکن شوید. شما می توانید بعد از خرید، توسط ازمیر ملک اقدام به درخواست اقامت ترکیه با خرید ملک کنید. در این ویدئو نمونه ای از این فرآیند به شما نمایش داده می شود.

۵ نکته مهم قبل از خرید ملک در ازمیر ترکیه

خرید ملک در ازمیر مستلزم رعایت قوانین و مقرراتی است که قبل از اقدام به خرید باید نسبت به آن ها مطلع باشید.

 1. وضعیت حقوقی خانه را باید بررسی کنید. سند خانه را به دفاتر اسناد در ترکیه ببرید و استعلام صاحبان قبلی خانه را بگیرید. اگر قصد گرفتن اقامت ترکیه با خرید ملک را دارید، مالک باید فردی ترک باشد. اگر صاحب قبلی خانه ایرانی یا اتباع خارجی دیگری باشد که نام خود را به ترکی تغییر داده است، برای شما اقامت صادر نخواهد شد.
 2. مناطق ممنوعه را از اداره مهاجرت ترکیه استعلام بگیرید. دولت ترکیه نسبت به سیاست های متفاوتی که هر ساله اتخاذ می کند، مناطقی از ترکیه را برای اقامت گرفتن از طریق خرید ملک و خرید زمین در ازمیر ممنوع می کند. اگر شما در مناطق ممنوعه ملکی را خریداری کنید، با آن ملک نمی توانید درخواست اقامت بدهید. البته اگر قصد سرمایه گذاری دارید، دو مورد ذکر شده مشکلی را برای شما به وجود نخواهند آورد.
 3. قیمت کارشناسی شده ملک را در برگه کارشناسی دریافت کنید. از یک سال و نیم گذشته، دولت ترکیه تصمیم گرفته است که نسبت به ارزش ملک به مهاجران اقامت دهد. اگر ملک شما زیر 200 هزار دلار باشد، امکان گرفتن اقامت برای شما وجود ندارد. قیمت ملک باید در برگه کارشناسی قیمت بالای 200 هزار دلار آمریکا ذکر شده باشد.
 4. اگر قصد گرفتن اقامت با خرید ملک در ازمیر را دارید، باید در ملک اعلامی به اداره مهاجرت ترکیه ساکن باشید. اداره مهاجرت ترکیه هر گاه متوجه شود که شما ساکن ملک اعلامی نیستید، درخواست اقامت شما را رد و در صورت صدور، اقامت را ابطال می کند.
 5. سند خانه را به نام یک نفر بگیرید. در گذشته مهاجران برای گرفتن اقامت نام چندین نفر را در سند قید می کردند تا بتوانند شهروندی ترکیه را اخذ کنند، اما در حال حاضر تنها نام یک نفر باید در سند قید شود. نفر اول می تواند اقامت ترکیه با خرید ملک را بگیرد و سایر اعضای خانواده را با اقامت خانوادگی به ترکیه بیاورد.

اشتباهات رایج خرید ملک در ازمیر و گرفتن اقامت در ترکیه

یکی از بزرگ ترین اشتباهات، خرید ملک در ازمیر بدون بازدید حضوری است. بازدید حضوری برای دیدن وضعیت واقعی ملک بسیار حیاتی است. نمی توان به عکس ها و ویدیو های منتشر شده اکتفا کرد. اشتباه دیگر، اعتماد بیش از حد به واسطه های غیرمعتبر است. برای خرید ملک حتماً باید از وکلای ملکی معتبر و ثبت شده کمک گرفت تا فریب وعده های دروغین واسطه های غیرحرفه ای را نخورید.

عدم بررسی دقیق وضعیت حقوقی ملک قبل از خرید، اشتباه بزرگ دیگری است. حتماً باید از مالکیت فروشنده اطمینان حاصل کنید تا دچار مشکل نشوید. در ترکیه این قانون وجود دارد که هنگام ازدواج، تمام دارایی زن و شوهر به اشتراک گذاشته می شوند. در خرید و فروش ملک در ازمیر باید زن و شوهر پای تمامی قراردادها را امضا کنند.

قیمت ملک در ازمیر با میزان مالیات و هزینه انتقال سند در دفترخانه جمع می شود. قیمت املاک در ازمیر که در سایت ها می بینید، تنها ارزش واقعی ملک هستند. ملک دسته دوم تا ۱۸ درصد و ملک نوساز تا ۴ درصد مالیات و هزینه انتقال سند دارند که به مبلغ خانه اضافه می شود.

راهنمای کامل قدم به قدم خرید ملک در ازمیر برای اقامت در سال 2024

در قدم اول باید مناطق ممنوعه خرید ملک در ازمیر برای اقامت در سال 2024 را بررسی کنید. اداره مهاجرت ترکیه بهترین مرجع برای اطلاع رسانی این مورد خواهد بود. باید به خاطر داشته باشید که هر ساله این مناطق ممنوعه تغییر می کنند و اگر قصد گرفتن اقامت ترکیه را دارید، باید به این موضوع بسیار توجه کنید. در قدم دوم می توانید قیمت ملک در مناطق مختلف ازمیر، از جلمه قیمت ملک در کارشیاکا ازمیر را در اپلیکیشن Sahibinden ببینید. سایت یا اپلیکیشن Sahibinden مانند اپلیکیشن دیوار می ماند که مردم ترکیه اجناس خود را برای فروش در این سایت می گذارند. برای اطلاع لحظه ای از قیمت ها و مشاهده خانه و حتی خرید مغازه در ازمیر، می توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که خرید ملک در ازمیر تنها با مشاهده عکس چالش های فراوانی را به همراه دارد. در قدم بعدی باید به ترکیه مراجعه کنید و ملک مدنظر خود را بازدید کنید. اسناد ملک را در دفاتر اسناد رسمی ترکیه استعلام بگیرید. وضعیت سلامت خانه را بررسی کنید. محله و خانه های اطراف را به دقت چک کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

خرید ملک در ازمیر و رعایت دقیق قوانین و مقررات اقامتی ترکیه، بهترین راه برای دریافت اقامت در این کشور است. البته پیش از خرید ملک باید نکات مهمی همچون بررسی وضعیت حقوقی ملک، شناسایی مناطق ممنوعه و اجتناب از اشتباهات رایج، مدنظر قرار گیرد. در تمامی این مراحل مشاور املاک محلی می تواند بهترین راهنمای شما برای خرید باشد. ازمیر ملک یکی از مشاورین املاک خوش نام در ازمیر است که سال هاست در زمینه خرید و فروش ملک فعالیت می کند. اگر قصد خرید ملک برای گرفتن اقامت ترکیه را دارید، می توانید با کارشناسان ازمیر ملک مشورت کنید.

درخواست مشاوره خرید ملک

 قبل از انجام هر کاری مشاوره بگیرید! 

کارشناسان ازمیرملک به شما مشاوره رایگان خواهند داد.