هزینه تاکسی در ازمیر

هزینه تاکسی در ازمیر - ازمیر ملک

هزینه تاکسی در ازمیر چقدر است؟ تاکسی، یکی از پر استفاده ‌ترین وسایل نقلیه عمومی در اغلب شهر هاست و نسبت به سایر وسایل نقلیه درون شهری قیمت بالاتری دارد. مهم ترین دلیلی که افراد از آن استفاده می کنند، سرعت بالا و کوتاه شدن زمان رسیدن به مقصد می باشد.

کرایه تاکسی در ازمیر

در شهر ازمیر کرایه‌ تاکسی برابر با 9 لیر به ازای هر کیلومتر است که با افزودن مسافتی که سفر می کنید، می توانید هزینه‌ نهایی را محاسبه نمایید. البته باید این را نیز در نظر داشت که در زمان ترافیک و شلوغی خیابان ‌ها، این هزینه افزایش می یابد.

پس اگر شما به دنبال این هستید که در کمترین زمان به مقصد خود برسید و قصد دارید که با تاکسی های درون شهری و برون شهری سفر کنید، بهتر است هزینه های رفت و آمد خود را به طور دقیق محاسبه نمایید، تا در هزینه های زندگی خود دچار مشکل نشوید.

همچنین اگر قصد دارید که با کمترین هزینه درون شهر ازمیر تردد نمایید می توانید از مترو، اتوبوس، تراموا و… استفاده کنید.

از آنجایی که ازمیر یک شهر بزرگ است، افراد زیادی در آن زندگی می کنند و همچنین بسیاری از افراد جدید نیز جهت سرمایه گذاری اقدام به خرید آپارتمان در ازمیر نموده اند و ساکن این شهر هستند، هم اکنون این شهر یکی از شهرهای شلوغ ترکیه به شمار می رود و قطعا استفاده از خودرو شخصی، می تواند برای بسیاری از افراد آزار دهنده باشد، به همین خاطر می خواهند که با آرامش بیشتری به سرکار بروند، خریدهای روزمره را سریع تر انجام دهند، بدون دغدغه به مراکز تفریحی بروند و… و به همین دلایل است که از وسایل نقلیه عمومی به ویژه تاکسی استفاده می کنند.

هزینه تاکسی از ازمیر تا فرودگاه عدنان مندرس

هزینه تاکسی از ازمیر تا فرودگاه عدنان مندرس

اگر بخواهید از داخل شهر ازمیر به فرودگاه ازمیر بروید، باید حدود 100.17 لیر هزینه پرداخت کنید.

بهتر است قبل از سوار شدن، هزینه را از راننده تاکسی سوال نمایید. درست است که اغلب تاکسی ها به کیلومتر شمار مجهز هستند، ولی اگر  هزینه سفر از قبل مشخص شود بهتر خواهد بود، زیرا با توجه به شرایط تردد و سایر موارد، قیمت ها تغییر می کنند.

هزینه تاکسی از ازمیر تا کوش آداسی

هزینه تاکسی از ازمیر تا کوش اداسی حدود 900 لیر می باشد. البته اگر بخواهید در این هزینه صرفه جویی کنید، می توانید سفر با خودروی اشتراکی را انتخاب نمایید.

هزینه تاکسی از ازمیر تا دنیزلی

از آنجایی که فاصله در تردد بسیار اهمیت دارد  و فاصله این دو شهر از هم 238 کیلومتر هست، هزینه تاکسی برای این مسیر، حدود 2334.60 لیر می باشد.

همچنین اگر بخواهید به مناطق مختلف ازمیر مانند کارشیاکا سفر کنید، باید 70 لیر کرایه بپردازید و برای رفتن به برنوا 163 لیر و همچنین برای سفر به گوزل باغچه 303 لیر برای کرایه تاکسی نیاز است.

در شهر ازمیر هیچگونه مشکلی برای تردد وجود ندارد و تمامی وسایل نقلیه عمومی در این شهر وجود دارند تا ساکنان و مسافران به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند. حتی یکی از دلایلی که افراد اقدام به سرمایه گذاری در این شهر نموده اند و خرید زمین در ازمیر را انتخااب کرده اند، این است که امکانات رفاهی کاملی در این شهر قرار دارد و یکی از شهرهایی است که به ساکنان خود بسیار اهمیت می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام) *آدرس دفتر مرکزی گروه املاک بابک در ازمیر ترکیه*
Babak Group Çınar, Tokatli plaza, 5003/3 Sk. No:3 kat 4 D 406, 35210 Bornova/İzmir, Türkei