مدارس خصوصی ازمیر ترکیه

مدارس خصوصی ازمیر

ازمیر با جمعیت نزدیک به 3 میلیون نفر، رتبه سومین شهر پر جمعیت ترکیه را به خود اختصاص داده است. به دلیل شرایط اقتصادی، رفاهی، امنیتی و آب و هوایی، ازمیر یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان است.

از اصلی ترین دغدغه های والدینی که مهاجرت می کنند، تحصیل و آموزش فرزندشان است. در این مقاله قصد داریم به بررسی مدارس خصوصی ازمیر بپردازیم.

مدارس خصوصی ازمیر

اگر در گوگل مدارس خصوصی ازمیر را سرچ کنید، ده ها گزینه مشاهده می کنید که شما را گیج خواهند کرد. یکی از نکاتی که در هنگام خرید ملک در ازمیر باید به آن توجه داشته باشید، مسافت بین خانه شما و مدرسه فرزندتان است. ما در ادامه 10 تا از بهترین مدارس خصوصی ازمیر را به شما معرفی می کنیم، تا در هنگام خرید ملک توجه کافی به این نکته را داشته باشید.

10 مدرسه برتر خصوصی ازمیر

10 مدرسه برتر خصوصی ازمیر

  1. مدرسه بوغازیچی (Boğaziçi Koleji): یک مدرسه خصوصی که با فعالیت های اجتماعی و کادر متخصص خود، یک مدرسه برجسته است. این مدرسه در مرکز ازمیر واقع شده است، که می توانید برای تحصیل فرزندتان آن را انتخاب کنید.
  2. مدرسه گوزلباغچه (Mev Özel Güzelbahçe Koleji): هدف این مدرسه، آماده سازی دانش آموزان در زمینه های فناوری، رشد اجتماعی و فردی است و آن ها را برای زندگی آماده می کند.
  3. مدرسه خصوصی ترکی (Özel Türk Koleji): در این مدرسه تلاش بر این است که چهره های درخشان کشور ترکیه مانند آتاتورک را زنده کنند و کودکان را طوری آموزش دهند تا در راه آنان قدم بردارند.
  4. مدرسه آمریکایی خصوصی ازمیر (Özel İzmir Amerikan Koleji): در این مدرسه ابتدا از دانش آموزان خواسته می شود، که نسبت به فرهنگ و زبان خود آگاه باشند، بنابراین در این مدرسه ارزش های ملی به خطر نمی افتند و رویکردی بین المللی اجرا می شود.
  5. مدرسه خصوصی اژه ای (Özel Ege Lisesi): اگر آینده کودکتان را مدیر و رهبری برجسته متصور می شوید، این مدرسه بهترین گزینه است. هدف اصلی این مدرسه تربیت و پرورش مدیران و رهبران آینده است.
  6. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü: کودکانی که از این مدرسه فارغ التحصیل می شوند افرادی با اخلاق، وظیفه شناس، منضبط، مستعد کار تیمی، قادر به توسعه و اجرای پروژه های تولید محور و دارای مهارت های رهبری هستند.
  7. مدارس یسرن (Yeşeren Okulları): کودکانی که در این مدارس تحت تعلیم و تربیت قرار می گیرند، افرادی مولد، با دانش و تخصص، دارای اعتماد به نفس، حساس به محیط زیست و مسائل جهانی و وظیفه شناس خواهند شد.
  8. مدرسه خصوصی سایگین (Özel Saygın Koleji): ویژگی منحصر به فرد این مدرسه، ارائه مشاوره های اختصاصی برای هر کودک با توجه به ویژگی های شناختی، عاطفی و جسمی آن ها است.
  9. مدارس خصوصی رادیکال بوکا (Özel Radikal Okulları Buca Kampüsü): مدرسه ای که بین مدیران، معلمان و کارکنان هماهنگی و اعتماد وجود دارد، در تمامی امور مربوط به دانش آموزان به نفع دانش آموز تصمیم گیری می شود.
  10. İzmir Özel Denge Koleji: هدف اصلی این مدرسه به حداکثر رساندن پتانسیل هر فرد، با در نظر گرفتن استعدادهایش است.

جمع بندی

دو عامل اصلی که در پرورش کودکان نقش دارند، آموزش و تفریح هستند. برای آموزش فرزندتان در ازمیر، می توانید یکی از مدارس معرفی شده را انتخاب کنید و برای تفریح در تعطیلات مدارس، می توانید اقدام به خرید ویلا در ازمیر کنید، تا تابستان خاطره انگیزی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. Izmirmelk بهترین مشاوره را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام)