سواحل ازمیر برای شنا کجاست؟

سواحل ازمیر برای شنا کجاست؟

شنا کردن در سواحل ازمیر قطعا تعطیلاتی به یاد ماندنی برای شما عزیزان رقم خواهد زد، اما آگاهی از بهترین سواحل ازمیر برای شنا دغدغه بسیاری از کسانی است که قصد دارند برای اولین بار به بندر زیبای ازمیر سفر کنند. همانطور که می دانید از این شهر به عنوان مروارید اژه یاد می شود و به همین دلیل خرید ویلا در ازمیر بسیار گسترش یافته است. این مروارید زیبا دارای خط ساحلی بسیار وسیعی است و برای شنا دوستان قطعا می تواند یک سفر بسیار ایده آل به شمار رود.

ساحل زیبای آلیشا

شهر بندری ازمیر دارای سواحل بسیار متعددی است و آلیشا یکی از سواحل شنای این شهر است. شما به راحتی می توانید با وسایل حمل و نقل عمومی، به این ساحل بروید و از شنا در آب های خنک ساحلی لذت ببرید. آلیشا یک مکان بسیار ایده آل برای خانواده ها بوده و فضایی برای حمام آفتاب و بهره مند شدن از خواص آن وجود دارد. فضایی گسترده و ایمن برای شنا در تمامی سنین فراهم است.

یکی از معایب این ساحل، شلوغ بودن آن در تعطیلات و اواخرهفته است و اگر از آن دست افرادی هستید که از ساحلی بسیار خلوت و آرام لذت می برید، شنا و شیرجه در این ساحل برای شما مناسب نیست.

ساحل فوجا

ساحل فوجا

ساحل فوجا ، حدود 1 ساعت با شهر ازمیر فاصله دارد. فوجا در حقیقت نام شهری است که در شمال غرب شهر ازمیر واقع گردیده است و در نگاه اول قایق های تفریحی زیادی توجه شما را به این ساحل جلب می کند. در خط ساحلی فوجا سواحل متعددی واقع گردیده که در اختیار هتل ها قرار دارد و شما می توانید با اقامت در هتل های ازمیر، از سواحل این ناحیه برای شنا کردن بهره مند شوید. بسیاری از افراد به دنبال خرید ملک در ناحیه فوجا هستند و ما پیشنهاد می کنیم برای یافتن بهترین موقعیت ها از مشاور املاک در ازمیر کمک بگیرید.

در این منطقه 26 ساحل مختلف وجود دارد که دارای امکانات گسترده ای همچون رستوران ها، پناهگاه های ساحلی، صخره های متعدد و دیگر تفریحات آبی است. اگر به بندر زیبای ازمیر سفر کرده اید بد نیست سری به ساحل فوجا بزنید.

شهر ساحلی دیکیلی

شهر ساحلی دیکیلی در بندر ازمیر

یکی از شهرهای توریستی استان ازمیر دیکیلی است. این شهر در شمال ازمیر واقع گردیده و امتداد خط ساحلی آن به بیش از 40 کیلومتر می رسد. این منطقه با 5 ساحل، یکی از بهترین مکان ها برای شنا و انواع تفریحات ساحلی شناخته می شود و با اقامت در هتل های این منطقه، به سواحل خصوصی دست خواهید یافت و مکان مناسبی برای شنای خانوادگی است.

اما چشمه های آب گرم با خواص بی نظیری که برای سلامت جسم انسان دارند، جایگزین بسیار مناسبی برای شنا کردن در خط ساحلی هستند. ساحل مشهور بارسلونا در منطقه زیبای ایکیلی پذیرای توریست های بسیار زیادی از سراسر دنیاست. غریق نجات و امکانات گسترده و امن در این خط ساحلی، هر گردشگری را برای شنا کردن در این منطقه سوق خواهد داد. از سواحل فیم، پیزا و ایکیزلر نیز بازدید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام)