مترو فرودگاه ازمیر (معرفی و موقعیت)

مترو فرودگاه ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ کشور ترکیه است و از شبکه حمل و نقل بسیار خوبی برخوردار می باشد و به همین خاطر افراد می توانند از انواع وسایل نقلیه عمومی برای تردد های داخلی و خارجی خود استفاده کنند. بنابراین افرادی که به این شهر سفر می کنند و یا در آن سکونت دارند، به هیچ عنوان نگران ترددهای خود نخواهند بود و حتی می توان گفت که یکی از دلایل سرمایه گذاری مردم و همچنین وجود تعداد زیادی مشاور املاک در ازمیر، ساده بودن تردد و امکانات شهروندی بسیار زیاد در این شهر است.

یکی از وسایل نقلیه محبوب در این شهر، مترو می باشد، زیرا بار زیادی از حجم ترافیک شهر را کاهش می دهد و تمامی افراد می توانند از طریق مترو به نقاط مختلف ازمیر سفر کنند. ساعت کاری مترو ازمیر از 6 صبح تا 12 نیمه شب بوده و برای استفاده از مترو باید حدودا بین 5 تا 8 لیر پرداخت کنید.

مسیرهای مترو ازمیر

مسیرهای مترو ازمیر

این مترو از مسیرهای مختلفی می گذرد و در واقع یک خط مترو برای تردد بین مرکز شهر، اوسیول ، میدان کوناک و حومه شمال شرقی بورنوا می باشد. یکی از پرتردد ترین مسیر ها، مربوط به فرودگاه عدنان مندرس (فرودگاه ازمیر) است. زیرا بسیاری از مسافرانی که از طریق فرودگاه عدنان مندرس وارد ازمیر می شوند می خواهند که در کمترین زمان به مقصد اصلی خود برسند.

همچنین خط قطار مسافربری ایزبان نیز قابل استفاده است و بیشتر قسمت های مرکز شهر را پوشش می دهد. در واقع ایزبان یکی از بزرگترین سیستم های حمل و نقل عمومی ریلی شهری می باشد، که در خط حومه بین Aliağa و Cumaovası بوده و از 40 ایستگاه تشکیل شده است.

ایستگاه های این مترو از Aliağa شروع می شود و از ایستگاه روبروی ترمینال داخلی فرودگاه عدنان مندرس می گذرد و به ایستگاه Selçuk ختم خواهد شد.

شما می توانید برای تردد سریع تر و آسان، کارت الکترونیکی ازمیر من را خریداری و آن را شارژ نمایید، تا بتوانید در هر زمان به راحتی از مترو و یا حتی اتوبوس استفاده کنید.

البته شما از فرودگاه ازمیر با سایر وسایل نقلیه عمومی نیز می توانید به سایر نقاط شهر سفر کنید. در حالت کلی  در داخل و اطراف شهر ازمیر ، وسیله حمل و نقل عمومی زیادی وجود دارد و با توجه به امکاناتی که هر روزه به این شهر اضافه می شود، مقصد فوق العاده ای برای مسافران و همچنین ساکنان می باشد. به همین خاطر است که بسیاری از افراد اقدام به سرمایه گذاری و خرید زمین در ازمیر میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام) *آدرس دفتر مرکزی گروه املاک بابک در ازمیر ترکیه*
Babak Group Çınar, Tokatli plaza, 5003/3 Sk. No:3 kat 4 D 406, 35210 Bornova/İzmir, Türkei