چگونه از ازمیر به چشمه برویم؟

چگونه از ازمیر به چشمه برویم

اگر به دنبال پاسخ سوال چگونه از ازمیر به چشمه برویم هستید! پاسخ سوال شما اینجاست، پس با ما همراه شوید.
همانطور که می دانید چشمه یکی از زیباترین مناطق در اطراف ازمیر است که مسافران بسیار زیادی را به خصوص در فصل تابستان به سمت خود می کشاند و با زیبایی هایی که در این منطقه وجود دارد توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. اغلب ایرانیان و حتی افراد خارجی نیز به دلیل وجود این همه زیبایی اقدام به خرید ملک در ازمیر می کنند.

اگر شما نیز دوست دارید به این منطقه فوق العاده بروید، کافیست از ازمیر سوار اتوبوسی با مشخصات Fakhreddin Altai – urla 984 شده و در ایستگاه اورلا (Urla) پیاده شوید. سپس مجددا اتوبوس urla – Cheshmeh 760 را سوار شده و در مقصد پیاده شوید. شما با این کار پس از دو ساعت به مقصد خود می رسید.

اما راه های دیگری نیز برای سفر به چشمه وجود دارد که در ادامه تمامی راه ها را بررسی خواهیم کرد.

ارزانترین و راحت ترین راه ازمیر به چشمه

همانطور که گفته شد یکی از شهرهای ساحلی ترکیه، شهر چشمه (Çeşme) نام دارد که در مقایسه با بسیاری از شهرهای دیگر در ترکیه، هنوز هم توانسته بافت محلی خود را حفظ کند و همین موضوع باعث جذابیت دوچندان این منطقه شده است و شاید یکی از دلایلی که باعث شده شما بخواهید اطلاعاتی در مورد این منطقه به دست آورید، همین زیبایی ها و منحصر به فرد بودن چشمه است.

اگر بخواهید از ازمیر به این منطقه سفر کنید، قطعا استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر وسایل نقلیه مانند خودرو شخصی و… به همراه دارد و از لحاظ امنیت و راحتی نیز بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.

بررسی راه های سفر از ازمیر به چشمه

فاصله ازمیر تا چشمه چقدر است؟

فاصله ازمیر تا چشمه 85 کیلومتر است. بزرگراهی که ازمیر را به چشمه می رساند، اولین بزرگراه ساخته شده بین مرکز استان و منطقه است.

سفر از ازمیر به چشمه با ماشین شخصی

شما از طریق بزرگراه نیز می توانید با ماشین شخصی به سمت چشمه حرکت کنید و پس از 1 ساعت به مقصد خود برسید.

سفر از ازمیر به چشمه با تاکسی

برای سفر با تاکسی باید با ایستگاه های تاکسی تماس گرفته و برنامه سفر خود را به آنها اعلام نمایید تا آنها بتوانند در کمترین زمان شما را به مقصد برسانند.

سفر از ازمیر به چشمه با اتوبوس

خیلی از افرادی که اقدام به خرید خانه در ازمیر کرده اند برای مسافرت به چشمه می روند. شما از دو طریق می توانید به وسیله اتوبوس از ازمیر به چشمه بروید. یکی از راه ها که در ابتدای مطلب معرفی شد. راه دیگر این است که شما ابتدا به ترمینال ازمیر بروید و از آنجا مستقیما اتوبوس های چشمه را سوار شوید. در این حالت یک ساعت و نیم زمان می برد تا شما به مقصد برسید (اتوبوس های این مسیر در تابستان ها، هر نیم ساعت یکبار و در زمستان ها هر یک ساعت یکبار حرکت می کنند.)

سفر از ازمیر به چشمه با قطار

متاسفانه برای سفر به چشمه از ازمیر قطاری وجود ندارد و شما تنها می توانید از خودرو شخصی، تاکسی و اتوبوس استفاده کنید که رایج ترین راه، سفر با اتوبوس می باشد.

آیا با پای پیاده می توان از ازمیر به چشمه رفت؟

از آنجایی که ارتباط بین مرکز شهر و منطقه چشمه از طریق بزرگراه صورت می پذیرد، پیاده روی در چنین مسیری پیشنهاد نمی شود. اما اگر تمایل دارید از ازمیر به چشمه را پیاده بروید، باید بگوییم که این مسیر 85 کیلومتری حدود 17 ساعت زمان می برد ولی همچنان بدلیل خطرناک بودن مسیر پیشنهاد نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام) *آدرس دفتر مرکزی گروه املاک بابک در ازمیر ترکیه*
Babak Group Çınar, Tokatli plaza, 5003/3 Sk. No:3 kat 4 D 406, 35210 Bornova/İzmir, Türkei