خیابان های معروف ازمیر کجاست؟

خیابان های معروف ازمیر

ازمیر به عنوان شهری با تمدن در طول تاریخ شناخته می شود. گردشگران زیادی برای دیدن خیابان های معروف این شهر که دارای آثار تاریخی و هم چنین پاساژ ها و فروشگاه های مدرن هستند، به این شهر سفر می کنند و اوقات خوشی را سپری می کنند. اگر موافق هستید در این مقاله با هم به خیابان های معروف ازمیر سفر کنیم. با ازمیر ملک همراه باشید.

خیابان های معروف ازمیر

وقتی از خیابان های رنگارنگ ازمیر دیدن می کنید، می توانید با خانه های تاریخی که وجود دارند، سفری به گذشته داشته باشید یا در حین نوشیدن چای و قهوه ترک از فضای جادویی خیابان های معروف ازمیر لذت ببرید.

اگر قصد خرید آپارتمان در ازمیر و یا یکی از خیابان های معروف ازمیر را دارید از ازمیر ملک کمک بخواهید.

خیابان داریو مورنو ازمیر
داریو مورنو یکی از خیابان های معروف ازمیر
  1. Dario Moreno Sokak, Konak (خیابان داریو مورنو)

این خیابان یکی از با شکوه ترین خیابان های ازمیر است که در گذشته محل زندگی هنرمند مشهور داریو مورنو بوده است. نام قدیمی این خیابان آسانسور بوده است. در طرفین این خیابان خانه های قدیمی یونانی ساخته شده اند که امروزه به کافه هایی کوچک و دنج تبدیل شده اند و نمای فوق العاده ای به این خیابان می دهند.

خیابان هاورا ازمیر
خیابان معروف هاورا ازمیر
  1. Havra Sokağı, Konak (خیابان هاورا)

در اطراف این خیابان 9 کنیسه قدیمی وجود دارد، که نشان می دهد افراد با ادیان های مختلف در کنار هم زندگی می کنند. این خیابان در انتهای بازار کمرالتی واقع شده است و به عنوان اولین سکونتگاه یهودیان در ازمیر شناخته می شود. این خیابان محل مناسبی برای خرید سبزیجات، میوه ها و ماهی های تازه است.

خیابان گل در ازمیر
خیابان معروف گل در ازمیر
  1. Gül Sokak, Alsancak (خیابان گل)

این خیابان به دلیل کافه های متعدد و مغازه هایش که بیش از 1000 نوع کالا در آن ها پیدا می شود، محبوبیت زیادی بین عاشقان خرید دارد. پس از خرید در این خیابان، طعم رفع خستگی در کافه های زیبای کنار جاده کاملا متفاوت است.

خیابان دانتل ازمیر
خیابان معروف دانتل ازمیر
  1. Dantel Sokak, Alsancak (خیابان دانتل)

خیابان دانتل واقع در آلسانجاک، که به عنوان قلب ازمیر شناخته می شود، با ظاهر کوچک اما رنگارنگ خود، بینندگان را متحیر و شگفت زده می کند. در این خیابان انواع لباس های دست دوز و اکسسوری های دست ساز که توسط زنان خانه دار تولید شده است، به فروش می رسند.

خیابان هتل ها در ازمیر
خیابان معروف هتل ها در ازمیر
  1. Oteller Sokağı, Basmane (خیابان هتل ها)

یک خیابان تاریخی که در اطراف ایستگاه قطار باسمانه قرار دارد. در این خیابان هتل های قدیمی با پنجره هایی سنتی کنار هم ردیف شدند اما به دلیل عدم رسیدگی کافی به آن، روح قدیمی خود را از دست داده است.

قطعا خیابان های معروف و زیبای دیگری در ازمیر وجود دارند، اما در این مقاله به معروف ترین های آن ها پرداختیم. برای را ه اندازی یک تجارت یا کسب و کار و یا حتی زندگی در این شهر نیاز است که با یک مشاور املاک در ازمیر صحبت کنید و از شرایط کاملا آگاه باشید و بهترین انتخاب را داشته باشید. تیم مشاور املاک ما در ازمیر آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام) *آدرس دفتر مرکزی گروه املاک بابک در ازمیر ترکیه*
Babak Group Çınar, Tokatli plaza, 5003/3 Sk. No:3 kat 4 D 406, 35210 Bornova/İzmir, Türkei