فاصله ازمیر تا پاموکاله چقدر است؟

فاصله ازمیر تا پاموکاله

اگر قصد دارید بدانید که فاصله ازمیر تا پاموکاله چقدر است؟ باید به شما بگوییم که این فاصله با اتوبوس حدود 3 ساعت می باشد. در مورد تردد بین این مسیرها با وسایل نقلیه دیگر نیز در ادامه به طور دقیق تری گفت و گو خواهیم نمود، اما بهتر است قبل از پیدا کردن زمان دقیق بین این دو مسیر، کمی بیشتر در مورد جذابیت های این دو شهر بدانید.

پاموکاله یا به گفته مردم، قلعه پنبه ای یکی از جاذبه های بسیار زیبای کشور ترکیه است که هر ساله توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کند. این منطقه با آبگیرهای آب گرم، غارها و آبشارها، وجه فوق العاده زیبایی به شهر بخشیده که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

اگر بخواهیم این شهر را از نظر موقعیت جغرافیایی بررسی کنیم، باید بگوییم که پاموکاله در استان دنیزلی و در جنوب غربی ترکیه قرار گرفته و در تمام فصول سال آب و هوای معتدل و مطلوبی دارد.

اما شهر ازمیر چطور؟ این شهر چه جذابیت هایی دارد؟ ازمیر، سومین شهر بزرگ ترکیه پس از استانبول و آنکاراست. شهری که خط ساحلی با باغ های زیتون و جنگل های کاج آن را احاطه کرده و زیبایی دوچندانی به این شهر بخشیده است. همواره بیشتر ایرانیان بدلیل زیبایی و ارزانی شهر ازمیر نسبت به باقی شهر های ترکیه، نسبت به خرید ملک در ازمیر اقدام می کنند.

چقدر زیباست زمانی که در پیاده روهای این شهر در پس درختان نخل سر به فلک کشیده قدم می زنید، دامنه کوه هایی را مشاهده کنید که به صورت پلکانی بالا رفته اند. زندگی در چنین شهری، بسیار روحیه را شاداب می کند. همچنین بهتر است بدانید که این شهر آب و هوای مدیترانه ای دارد و در اغلب اوقات هوای این شهر مطلوب و دلچسب است.

ازمیر و پاموکاله هر دو بسیار زیبا هستند و زندگی در این شهرها و مناطق بسیار انسان را سر ذوق می آورد. اما اگر بخواهید بین این دو شهر و منطقه رفت و آمد کنید از کدام وسایل نقلیه می توانید استفاده کنید؟

ما به شما خواهیم گفت! برای تردد بین این دو شهر نیز شما می توانید از هواپیما، تاکسی، خودرو شخصی، اتوبوس و قطار استفاده نمایید.

فاصله ازمیر تا پاموکاله چقدر است

فاصله ازمیر تا پاموکاله با خودرو شخصی

در صورتی که قصد سفر با خودرو شخصی خود، از ازمیر به پاموکاله را داشته باشید، باید 235 کیلومتر (حدود 3 ساعت) را طی کنید تا به مقصد برسید.

فاصله ازمیر تا پاموکاله با تاکسی

بسیاری از افراد بعد از گرفتن مشاوره از ازمیر ملک که در بخش مشاور املاک در ازمیر نیز فعالیت می کند، این سوال را می پرسند که برای تفریح قصد دارند به پاموکاله بروند.

اگر شما بخواهید از ازمیر تا پاموکاله را با تاکسی سفر کنید، کمتر از 3 ساعت زمان می برد که شما به آن منطقه برسید. هزینه تاکسی نیز برای این مسیر بین $120 تا $150 است.

فاصله ازمیر تا پاموکاله با قطار

قطارها سرعت محدودتری نسبت به تاکسی ها و خودروهای شخصی دارند، اما مسافرت کردن با آن ها بسیار ساده تر است. این سفر حدود 5 ساعت زمان می برد. همچنین در نظر داشته باشید که سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه تر است، زیرا شما با حدود $6 یا نهایتا $9 به مقصد می رسید.

فاصله ازمیر تا پاموکاله با هواپیما

از آنجایی که پاموکاله یک منطقه است و از توابع دنیزلی می باشد، پرواز مستقیمی برای پاموکاله وجود ندارد، اما شما میتوانید از ازمیر تا دنیزلی را با هواپیما طی کنید و از دنیزلی با تاکسی به پاموکاله بروید که این مسیر 40 دقیقه زمان می برد .

پرواز از ازمیر تا دنیزلی نیز حدود 30 دقیقه طول می کشد و شروع قیمت بلیط آن از $730 می باشد.

فاصله پاموکاله تا ازمیر چقدر است

فاصله ازمیر تا پاموکاله با اتوبوس

اگر قصد دارید با اتوبوس از ازمیر به سمت پاموکاله بروید، 3 ساعت زمان نیاز دارید تا به مقصد برسید. هزینه بلیط اتوبوس هم به طور تقریبی $29 تا $39 می باشد.

فاصله ازمیر تا پاموکاله با دوچرخه

بسیاری از دوست داران طبیعت و ورزشکاران دوست دارند بسیاری از مسیرها را با دوچرخه سفر کنند و حال می خواهند بدانند که فاصله ازمیر تا پاموکاله با دوچرخه حدودا چقدر است؟

باید بدانید اگر به طور میانگین هر ساعت 20 کیلومتر را رکاب بزنید، حدود 12 ساعت طول می کشد تا به مقصد برسید.

فاصله ازمیر تا پاموکاله با پای پیاده

در صورتی که بخواهید مسیر ازمیر تا پاموکاله را بصورت پیاده طی کنید، حدود 2 روز بی وقفه باید راه بروید.

حال امیدواریم اکنون جواب سوال فاصله ازمیر تا پاموکاله چقدر است را در این مطلب گرفته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام) *آدرس دفتر مرکزی گروه املاک بابک در ازمیر ترکیه*
Babak Group Çınar, Tokatli plaza, 5003/3 Sk. No:3 kat 4 D 406, 35210 Bornova/İzmir, Türkei