فاصله ازمیر تا قونیه چقدر است؟

فاصله ازمیر تا قونیه

فاصله شهر ازمیر ترکیه تا قونیه 556 کیلومتر است و برای سفر بین این دو شهر از روش های گوناگونی نظیر هواپیما، تاکسی و اتوبوس می توانید استفاده کنید.

یکی از شهر های ترکیه ازمیر (izmir) است. از نظر تراکم جمعیت ازمیر سومین شهر پر جمعیت ترکیه پس از استانبول و آنکارا است. ازمیر یک شهر بندری، تجارتی و صنعتی است و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و حرفه آن ها صنعتی است گزینه مناسبی است.

از عواملی که گردشگران را به دیدن ازمیر علاقه مند می سازد می توان به میدان ساعت ازمیر، آسانسور تاریخی ازمیر، کادیفه قلعه، شهر تاریخی افسوس، نمایشگاه ها و همایش های گوناگون صنعتی، تجاری و علمی و… اشاره کرد.

هفتمین شهر پر جمعیت ترکیه قونیه است و مانند ازمیر شهری است که از نظر اقتصادی و صنعتی بسیار توسعه یافته است، اما بر خلاف ازمیر بندری نیست و مساحت اعظم آن را فلات و دشت تشکیل می دهد.

از عواملی که گردشگران را به دیدن قونیه علاقه مند می سازد می توان به شهر سنگی باستانی کلیسترا، کاروانسرای سلطان هانی، آبشار یرکوپرو اشاره کرد. همچنین برای خرید و اجاره ملک در شهر ازمیر، می توانید با مشاور املاک در ازمیر شرکت بابک گروپ هماهنگ کرده و تمام این مراحل را به ما بسپارید.

سفر از ازمیر به قونیه

شاید شما دانشجویی باشید که در ازمیر ساکن هستید و باید برای کاری به قونیه بروید، شاید به دلیل شغلتان اقدام به خرید آپارتمان در ازمیر کرده اید ولی باید به قونیه هم رفت و آمد داشته باشید و شاید هم فقط گردشگر باشید و قصد تفریح در قونیه و ازمیر را دارید، در هر صورت فرقی نمی کند شما باید مسافت بین ازمیر و قونیه را طی کنید و راه های حمل و نقل و تردد بین این دو شهر را بدانید.

برای سفر از ازمیر به قونیه و بالعکس باید مسافتی حدود 556 کیلومتر را طی کنید.

روش های حمل و نقل از ازمیر به قونیه

انواع روش حمل و نقل از ازمیر به قونیه

  1. تاکسی
  2. اتوبوس
  3. هواپیما
  4. ماشین شخصی
  5. قطار

فاصله ازمیر تا قونیه با ماشین شخصی یا تاکسی

همانطور که گفته شد بین قونیه و ازمیر مسافتی حدود 556 کیلومتر وجود دارد. شما می توانید این مسافت را با ماشین شخصی خودتان یا با تاکسی هایی که در سطح شهر دیده می شوند و یا تاکسی های اینترنتی طی کنید و حدود 7 ساعت زمان نیاز دارید تا بین این دو شهر سفر کنید.

میانگین هزینه ای که تاکسی ها در این سفر از شما دریافت می کنند 388 دلار است.

فاصله ازمیر تا قونیه با اتوبوس

روزانه تعداد زیادی اتوبوس برای حمل و نقل عمومی در مسیر ازمیر به قونیه تردد می کنند و می توانند گزینه مناسبی برای سفر شما باشند. زمانی که اتوبوس ها مسیر ازمیر تا قونیه را طی می کنند، حدود 9 ساعت طول می کشد و در طول مسیر هم توقف هایی را برای مسافران بین راهی دارند.

میانگین هزینه ای که اتوبوس ها در این سفر از شما دریافت می کنند بین 15 تا 30 دلار است.

سفر از ازمیر به قونیه با هواپیما

می توان گفت پرواز های منظمی در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند و سریع ترین راه حمل و نقل برای مسافران بین دو شهر ازمیر و قونیه است. مدت زمانی که هواپیما این مسافت را طی می کند حدود 1 ساعت و 10 دقیقه است.

میانگین هزینه بلیط هواپیما در این سفر 40 دلار است.

راه های حمل و نقل دیگری بین ازمیر و قونیه مانند کشتی و ون وجود ندارد. اگر قصد خرید ملک در ازمیر را دارید ولی نگرانی هایی مانند حمل و نقل، مسافت ها و… دارید، می توانید جهت مشاوره با ازمیر ملک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان 0905304884100 (واتساپ و تلگرام)